FIERCE FCRXP7SAUM22MM CB RVLXP 7MMSM 22 3 MBTR
Additional information
upc
manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRXP7SAUM22MM
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7mm SAUM
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"
Safety
Two-Position
1 in stock