Wilson Combat TR223RCIG16FT8 Match Grade 223Wylde 16″ Bead Blasted Stainless Steel Barrel
Additional information
| upc | 810025509767 |
|---|---|
| manufacturer | Wilson Combat |
| Manufacturer Part Number | TR223RCIG16FT8 |
| Length | 16" |
| Model | Match Grade |
| Rate of Twist | 1:8" |
8 in stock