True Precision Inc TPP10CBXBL CZ P10C 9mm 4″ 416R Stainless Steel
Additional information
upc
manufacturer
True Precision
Manufacturer Part Number
TPP10CBXBL
Rate of Twist
1:10" RH
Model
CZ
Length
4"