Rosco Manufacturing K9-115-HY-DUFFY-556-7 K9 5.56 NATO 11.50″ Nitride Stainless Steel Barrel
Additional information
upc
manufacturer
ROSCO MANUFACTURING
Manufacturer Part Number
K9-115-HY-DUFFY-556-7-PT
Barrel Length
11.5"
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Length
11.50"
Model
K9
Product Type
Barrel
Rate of Twist
1:7"