Lead & Steel Llc LS556GOV-MID-13.9 5.56mm 13.90″ Government Profile Features M4 Feed Ramps
Additional information
upc
manufacturer
LEAD & STEEL LLC
Manufacturer Part Number
LS556GOV-MID-13.9
Length
13.90"
Rate of Twist
1:7"