Fierce Firearms TROG7PRC24BF CT Rogue 7mm PRC 3+1 24″ Carbon Fiber Barrel, Black Cerakote Titanium Rec, Forest Camo Rogue Stock
Additional information
upc
manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TROG7PRC24BF
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"
Safety
Lever Action
1 in stock