Fierce Firearms ROGSSX7PRC22TP Twisted Rogue XP 7mm PRC 3+1 22″ Tungsten Cerakote Spiral Fluted Threaded Stainless Steel Barrel, Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend Phantom Camo LR Negative C
Additional information
upc
manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
ROGSSX7PRC22TP
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"
2 in stock