Additional information
upc
manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
ROGSCX65PRC22BRS
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.5 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"
1 in stock