FIERCE FCTRXP68WES22BBO CT RVLXP 6.8WST 22 3 BLKO
Additional information
upc
manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCTRXP68WES22BBO
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.8 Western
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:7.5"
Safety
Two-Position
1 in stock