Faxon Firearms 7F1BGT75N26N24Q 6 GT 26″ Nitride 416-R Stainless Barrel
Additional information
| upc | 816341028753 |
|---|---|
| manufacturer | FAXON FIREARMS |
| Manufacturer Part Number | 7F1BGT75N26N24Q |
| Length | 26" |
| Rate of Twist | 1:8" |
3 in stock