Faxon Firearms 7F1BC675N26N24Q 6mm Creedmoor 26″ Nitride 416-R Stainless Barrel
Additional information
| upc | 816341028760 |
|---|---|
| manufacturer | FAXON FIREARMS |
| Manufacturer Part Number | 7F1BC675N26N24Q |
| Length | 26" |
| Rate of Twist | 1:8" |
1 in stock