Additional information
upc
manufacturer
FAXON FIREARMS
Manufacturer Part Number
15B338A8P145NGQ-5R-NP3
Barrel Length
14.5"
Caliber/Gauge
.338 ARC
Length
14.50"
Model
Match
Product Type
Barrel
Rate of Twist
1:8"