Additional information
| upc | 816341028647 |
|---|---|
| manufacturer | FAXON FIREARMS |
| Manufacturer Part Number | 15A57C125NMPCL |
| Length | 12.50" |
| Rate of Twist | 1:7" |
6 in stock