Faxon Firearms 10BC8R24NTMHL5RNP3 Match 6.5 Creedmoor 24″ Bead Blast 416-R Stainless Barrel
Additional information
| upc | 816341028623 |
|---|---|
| manufacturer | FAXON FIREARMS |
| Manufacturer Part Number | 10BC8R24NTMHL5RNP3 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Length | 24" |
2 in stock