Additional information
| upc | 816341028609 |
|---|---|
| manufacturer | FAXON FIREARMS |
| Manufacturer Part Number | 10B863C16NGMHL5RNP3 |
| Length | 16" |
| Model | Match Series |
| Rate of Twist | 1:3" |
3 in stock