Diamondback 556C16H50B8NYR DB Barrel 5.56x45mm NATO 16″ Black Nitride Chrome Moly Vanadium Steel Barrel
Additional information
upc
manufacturer
Diamondback Firearms
Manufacturer Part Number
DB556C16H50B8NY-R
Length
16"
Model
DB Barrel
Rate of Twist
1:8"
18 in stock